top of page
cHJpdmF0ZS9sci9pbWFnZXMvd2Vic2l0ZS8yMDIzLTEyL3Jhd3BpeGVsX29mZmljZV8zNl9iZWlnZV9iYWNrZ3JvdW

Theta healing

Roztiahni krídla.

Pozri sa bez strachu na svoj odraz vo vodnej hladine.

Dotkni sa ho...

Zamiluj sa doňho.

Zamiluj sa do toho mora.

Do nekonečného priestoru, ktorý je odrazom tvojej mysle.

 

Pretože TY SI TVORCA.

A keďže my sme tvorcovia, tak MY si tvoríme realitu. Viem, že je to niekedy ťažké prijať. Zodpovednosť za svoj život. Ale pravdepodobne preto, ste zablúdili až sem na moje stránky... Pretože už sa nechcete iba nečinne prizerať ale rozholi ste sa tvoriť si vlastnú realitu. Takú, po akej túžite.

Sama by som možno neverila, keby som to nezažila:-)

ČO je Theta healing?

ThetaHealing® umožňuje identifikovať a transformovať vnútorné presvedčenia, programy, vzorce prežívania a správania, ktoré sú uložené v podvedomí, čím sa dosahuje zmena v kvalite nášho života. Je to meditačná technika 21. storočia určená na zmenu a skvalitnenie osobného života a zdravia, ktorú môže využívať každý bez ohľadu na vek či vierovyznanie – nemá základy v žiadnom náboženstve. Je to súbor nástrojov a techník, ktoré sa využívajú na odhalenie už nefunkčných, nepotrebných, negatívnych presvedčení, vzorcov správania a pomáha nám nahradiť ich novými, funkčnými. Pomáha zvyšovať vnímanie vrodenej intuície.

 

Theta healing je liečivá meditačná technika zameraná na prácu s blokujúcimi, limitujúcimi presvedčeniami - zažitými vzorcami zmýšľania v mysli na podvedomej úrovni.

Sú to také presvedčenia, ktoré si vedome ani nemusíme uvedomovať že máme, pretože sú ukryté v podvedomí, no na život pôsobia v podobe blokovanej radosti zo života, pocitu chýbajúceho naplnenia v akejkoľvek oblasti, vnútorného nepokoja, chýbajúcej lásky alebo celkovej nespokojnosti v živote.

Komu je určený?

Každému, kto má záujem o pozitívnu zmenu v živote.

Ak chcete skvalitniť Vaše vzťahy (partnerské, profesné a rovnako vzťah k sebe samému).

Ak sa chcete zbaviť strachu, či závislosti, alebo nejakej traumy.

Ak si prajete uzdraviť svoje telo a myseľ. A chcete sa naučiť s ňou pracovať.

Ak potrebujete uvoľniť pocity viny, závisti, pomsty, hnevu, agresie, odporu.

Ak túžite spoznať svoju hodnotu a naučiť sa prijať seba samého/samú.

Ako sa na stretnutie pripraviť

  • Ideálne je mať pripravenú tému alebo oblasť, ktorú chcete riešiť. Prípadne, ak presne neviete, môžte si položiť otázku: „čo by som vo svojom živote zmenil, kebyže môžem?“

  • Byť dostatočne hydratovaný.

Ako to prebieha?

Výhodou je, že na to aby terapia bola účinná, nie je potrebné vchádzať do bolestivých emócií alebo tráum z minulosti, vybavovať si obrazy alebo iné imaginácie, pokiaľ by to bolo príliš bolestivé.

Dá sa pracovať čisto s nájdenými presvedčeniami, ktoré prídu ako prvé na myseľ - v podobe prvej odpovede, ktorá na myseľ príde po položení otázky. Proces je plynulý a príjemný. 

Terapia prebieha v uvoľnení ktoré sa dá prirovnať vedenej meditácii. 

To dá možnosť  nájsť tie presvedčenia, ktoré sa dostali do podvedomia vplyvmi okolností, vďaka čomu je ich možné zmeniť na nové a prospešné. Tak, aby bolo možné nachádzať v živote spokojnosť, ktorá je plne v súlade s tým čo si vo vnútri prajete žiť inak.

Tým, že sa zmenia presvedčenia, zmení sa aj dianie v realite.

Výsledky sú viditeľné už po prvom sedení, no ak je viacero oblastí v ktorých je disharmónia, alebo je nielkoľko rozličných tém, môže byť potrebné zamerať sa na jednotlivé záležitosti samostatne a vo viacerých terapiách, aby boli spracované efektívne. Nie vždy je to však nutné. Je to individúalne a veľmi záleží na tom, o akú oblasť a tému ide.

 

Čo znamená Theta

Hladina Theta (4-7 Hz) je názov frekvencie mozgovej aktivity, ktorá sa dosahuje počas hlbokej meditácie, spánku, či snívania. Prirodzene sa dosahuje  krátko pred zaspaním a v momentoch takmer pred prebudením. 

Vedomé vstupovanie do hladiny Theta (hlbokej meditácie) je veľmi výživné. Ponáranie sa do meditácie v hladine Theta pôsobí priaznivo na EQ, predstavivosť, podporuje kreativitu, harmonizuje obe hemisféry mozgu, skvalitňuje vyjadrovacie schopnosti a blahodárne pôsobí na fyzický aspekt zdravia.

Chcem sa objednať

  • osobná, alebo online terapia


    1 hod 30 min

    70 eur
bottom of page