top of page

O mne

IMG_2959_edited.jpg

Umenie je môj prostriedok sebavyjadrenia už od detstva. Vždy som bola rebel v obliekaní a jasne som dávala najavo, že sa nebojím experimentovať a vyjadriť sa, prostredníctvom módy. Odlišnosť nepovažujem za priestupok voči spoločnosti. Obdivujem ju, milujem ju, verím v jej schopnosť čarovať – nachádzať seba. A tak som začala vyrábať záušnice. Úplne iné šperky, ktoré priam kričia: Nemám strach byť iná! Milujem svoju jedinečnosť!

Neskôr som prešla k vlastnej kolekcií oblečenia. A keďže zbožňujem prírodu, vytvorila som prvú hodvábnu kolekciu, ktorá bola fúziou mojej fantázie a čara prírody. Bola totiž farbená listami, kvetmi a pigmentom z čajov a korení. K tomu som momentálne pridala výrobu ručne tvarovaných klobúkov, rovnako farbených prírodou. Je to fantázia! Čarovanie s nejasným koncom, keďže nikdy neviem, čo vlastne z môjho magického hrnca plného látky, lásky a kvetov vytiahnem. 

Za môj najväčší úspech považujem svoju vytrvalosť. Každý jeden pád za 10 rokov podnikania (a že ich nebolo málo) kedy som sa postavila a išla ďalej za svojim snom, plniť ženám sny o jedinečných doplnkoch a oblečení, ktoré podčiarkuje ich osobitosť, nespútanosť, vášeň…

Keďže som študovala divadelnú réžiu a v podstate som v divadle vyrastala, svet rozprávok, fantázie je pre mňa druhý domov. Veď aj Shakespeare povedal, že svet je jedno veľké javisko. A ja si vlastne každé ráno obliekam kostým na rolu, ktorú som si v tomto živote vybrala: Rolu umelca, ktorý rozpráva Vaše jedinečné príbehy, cez Vaše oblečenie. 

18D4AB9C-9482-4C58-A17B-7A0B65EFAB40.jpeg
bottom of page